Kreskówki

Blog

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla szereg opcji, które w łatwy sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Etap gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.

Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Comments are closed.Jak dbać o włosy?

Niezależnie od pory roku i rodzaju naszych włosów, nie da ...

gry pokemon

Komputer oraz internet staje się coraz bardziej globalny. Znajduje się ...

serwis agd

W każdej kuchni jest miło oraz przyjemnie, gdy nie piętrzy ...

usługi hydrauliczne

Dziś w dyscyplinie rozwoju technik grzewczych obserwujemy trwały wzrost różnego ...

pogotowie komputerow

Pragnąc mieć ład na dysku twardym należy regularnie eliminować nie ...

cheapest London esco

Our agency was created to accommodate men. Sounds strange, ...