Kreskówki

Blog

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

Opracowanie narzędzia trenerskiego – forum

Komentowanie nie jest możliwe
sty - 28 - 2015
admin

Wielowątkowa scenka komunikacyjna to oczywiście kluczowy element udanego wykładu handlowego czy spotkania coachingowego. Nie dziwi więc, że wykładowcy mogą nieraz poświęcić naprawdę sporo tygodni nad wymyśleniem udanej scenki edukacyjnej czy innego narzędzia. Następnie próbują zastrzec prawa autorskie tak by potem certyfikować kolejnych trenerów. Tantiemy z dobrze opracowanego narzędzia mogą czasami siegać czterystu tysięcy PLN rocznie. Rzecz jasna należy odliczyć haracz dla fiskusa. Ale i tak jest się o co bić. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, że ponad stu konsultantów z rodzimych agencji edukacyjnych utrzymuje się w dominującym stopniu ze sprzedawania gier.
W forum dyskusyjnym Goldenline jest prowadzona właśnie debata w której menedżerowie HR wymieniają się uwagami w temacie domniemanego aczkolwiek rzecz jasna nieudowodnionego skopiowania czyjejś myśli twórczej. Dialog i wymiana argumentów trwaja w pokoju czata dedykowanego opiniom o warsztatach Training Partners
Poruszane kwestia podniosły ciśnienie toczących spór trenerów. Każda osoba ma mimo szczątkowej ilości faktów ugruntowane silnie kategoryczne wnioski. Poruszane są kwestie przewodu w sądzie. Polecamy zalogować się i poczytać.
Swoją drogą – kwestia domniemanego plagiatowania ćwiczeń menedżerskich jest szeroki i w sumie niezbadany i nikt się nie założy jaki byłby potencjalny wyrok sądu. Trenerzy prowadzący kursy biznesowe, warsztaty handlowe czy coaching mają ciężki orzech do zgryzienia. Także prawodawstwo unijne nie nasuwają jednoznacznych rozstrzygnięć.
Zapraszamy do wyrażania własnych opinii.

Comments are closed.Jak dbać o włosy?

Niezależnie od pory roku i rodzaju naszych włosów, nie da ...

gry pokemon

Komputer oraz internet staje się coraz bardziej globalny. Znajduje się ...

serwis agd

W każdej kuchni jest miło oraz przyjemnie, gdy nie piętrzy ...

usługi hydrauliczne

Dziś w dyscyplinie rozwoju technik grzewczych obserwujemy trwały wzrost różnego ...

pogotowie komputerow

Pragnąc mieć ład na dysku twardym należy regularnie eliminować nie ...

cheapest London esco

Our agency was created to accommodate men. Sounds strange, ...